Handbags Designer EU

Louis Vuitton
Maurizio Vertova
Chanel
Fendi
Balenciaga
Chloe
Gucci
Mulberry
Marc Jacobs
Christian Dior
Prada
Hermes
Miu Miu

 

 

 

Louis Vuitton somas

Louis Vuitton somas

Louis Vuitton ir franču luksuspreču modes nams. Luī Vitons 1854. gadā sāka savu biznesu kā ādas ceļojuma somu un citu ādas izstrādājumu ražotājs. Vitona ādas izstrādājumi ātri iekaroja popularitāti, pateicoties to augstajai kvalitātei un elegantajam dizainam.

Šodien Louis Vuitton ir iekarojis starptautiska zīmola statusu un ar šī brenda nosaukumu kompānija piedāvā dažādus modes aksesuārus, piemēram, ādas somas un citus ādas izstrādājumus, apģērbus, apavus, juvelierizstrādājumus, pulksteņus un citas preces.

1896.gadā Vitona dēls radīja leģendārās monogrammas dizainu, lai nodrošinātos pret viltojumu izgatavošanu. Likteņa ironija - šobrīd Louis Vuitton somas ir vienas no visvairāk viltotajām pasaulēm un tikai nedaudz vairāk par 1 % no visām precēm ar LV uzrakstu, nav viltojumi.

Louis Vuitton Eva Clutch LV

Slavenību, kas nēsā Louis Vuitton somas, vidū ir Pamela Andersone, Džesika Simpsone, Madonna, Parisa Hiltone, Andželina Džollija, Nikola Ričija un citas. Discount Louis Vuitton bags.

No 1997. gada Marks Džeikobss (Marc Jacobs) ir Louis Vuitton radošais direktors. Marks Džeikobss ir atbildīgs par vairākiem veiksmīgiem LV produktiem, piemēram par grafitti somām, kas tapušas sadarbībā ar Stīvenu Sprauzu (Stephen Sprouse), Takashi Murakami aksesuāru līniju, kā arī pirmo apģērbu līniju ar LV brenda zīmi.

Louis Vuitton

Copyright © 2016 HandbagsDesigner.eu All right reserved.

External Links
Although we have links to other websites we are not responsible for content on these sites.