Handbags Designer EU

Louis Vuitton
Fendi
Balenciaga
Maurizio Vertova
Fendi spy bag
Balenciaga bags
Chloe
Gucci bags
Mulberry handbag
Marc Jacobs
Christian Dior
Prada fake
Hermes Birkin
Miu Miu bags
Chanel purses

 

 

 

Chanel somas

Chanel somas

Chanel ir sinonīms greznībai un klasiskai elegancei. Gabriele (Koko) Šanele uzsāka savu biznesu 1910. gadā, atverot cepuru salonu. Šobrīd Chanel jau gandrīz 100 gadus ir viens no pasaules vadošajiem modes namiem, kurš slavens ar savu "mazo, melno vakarkleitu", parfīmu "Chanel No. 5" un eleganto somiņu "2.55".
Chanel modes nams piedāvā haute couture, pret-a-porter apģērbu un aksesuāru līnijas, smaržas un kosmētikas produktus, juvelierizstrādājumus, pulksteņus un citus produktus. Šobrīd Chanel modes namu vada Karls Lāgerfelds.

2.55
1955. gada februāri Šanele radīja mazo, eleganto somiņu 2.55, kura tika pie sava vārda, pateicoties tās radīšanas datumam. 2.55 ir kļuvusi par stila ikonu - līdzvērtīgu leģendārajai Hermes Birkin. Šaneles revolucionārā ideja bija pavisam vienkārša - viņa pievienoja mazajai rokassomiņai garas lences, jo vēlējās, lai viņas rokas būtu brīvas. Chanel somas bija pieejamas Šaneles mīļako krāsu toņos - brūnā, bēšā, melnā un zilā.

Lauren-Conrad-Chanel-255-bag


Arī Karls Lāgerfelds eksperimentēja ar "2.55" somu, piedāvājot to, piemēram, izgatavotu no tvīda auduma, tomēr šīs somas galvenie dizaina elementi vienmēr tika saglabāti nemainīgi.

Slavenības, kas valkā Chanel: Nikola Kidmena, Kristīna Riči, Uma Tūrmane, Sāra Džesika Parkere un citas.

Celebs-Chanel-2-55-purs

Lindsija Lohana, Miša Bārtone un Bleika Livelija ar savām Chanel 2.55 somiņām.

Chanel Handbags

Copyright © 2014 HandbagsDesigner.eu All right reserved.

External Links
Although we have links to other websites we are not responsible for content on these sites.