Handbags Designer EU

Louis Vuitton
Chanel
Fendi
Maurizio Vertova
Chloe
Gucci
Mulberry
Marc Jacobs
Christian Dior
Prada
Hermes
Miu Miu
Balenciaga

 

 

 

Cristobal Balenciaga somas

Cristobal Balenciaga somas

Spāņu dizainers Kristobals Balensiaga (Cristobal Balenciaga) savu pirmo veikalu atvēra 1915. gadā un viņa klienti lielākoties bija turīgi cilvēki. 1937. gadā Balensiaga pārcēlās uz Parīzi un drīz vien prezentēja savu pirmo apģērbu kolekciju. Viņa apģērbi ātri kļuva populāri un drīz Vogue saviem lasītājiem atzinīgi stāstīja par talantīgo, jauno dizaineri.

Balensiaga apģērbiem bija piekrišana gan slavenību, gan karaļnamu pārstāvju vidū - tos valkāja Monako princese Greisa, Spānija karaliene un Vindzoras hercogiene. Šobrīd Balensiaga modes nams pieder Gucci grupai.

Balenciaga somas ir unikālas un modīgas. Tās sauc arī par slavenību somām. Balensiaga dizaina cienītāju vidū ir gan Olsenu dvīnes, gan Nikija Hiltone, Lindsija Lohana, Gvineta Paltrova, Sjēna Millere un citas. Vispopulārākās Balensiaga somas ir tā sauktās motociklu stila somas jeb angliski "motorcycle bags".

Balenciaga handbags copy

Balensiaga somām ir dažādi dizaini un dažādi izmēri, piemēram, klasiskais, pilsētas, darba, brīvdienu un citi. Šīs somas arī izceļas ar savu krāsainību - tās ir pieejamas visdažādākajās krāsās - no tumši sarkanas un šokolādes krāsas līdz bāli zaļai. 

Cristobal Balenciaga bags

Copyright © 2014 HandbagsDesigner.eu All right reserved.

External Links
Although we have links to other websites we are not responsible for content on these sites.